Dobre okna drewniane oraz okna PCV znajdziesz w ofercie naszej firmy. Wykonujemy także montaż okien i prowadzimy serwis stolarki okiennej.

Strona główna

O firmie

Oferta
  Okna
  Drzwi
  Akcesoria
  Serwis - naprawa okien
  Cenniki, Katalogi

Aktualności

Realizacje

Referencje

Kontakt  Proszę wybrać podkategorię:

Okna z PCV produkowane są na bazie profili firmy Aluplast. Paleta profili z serii Ideal Intertec to nowoczesny i przyszłościowy materiał, gdyż posiada on zalety odpowiadające zarówno producentowi profili, jak i odbiorcy okien. Profile można łatwo ciąć, zgrzewać, giąć i wiercić w nich otwory. Materiał jest trwały i nie wymaga konserwacji, powierzchnia profili nie wymaga farby ochronnej. Są odporne na wpływ zróżnicowanych warunków atmosferycznych. Podlegają całkowicie procesowi recyclingu, przez co nie obciążają środowiska naturalnego.

Ideal Intertec 2000 Ideal Intertec 4000 Softline Ideal Intertec 4000 RoundLine
Ideal Intertec 6000

 Ideal Intertec 6000 Passive House

Ideal Intertec 7000 Softline i Roundline 

 

 

Szczegółowy opis: Ideal Intertec 2000
Opis: IDEAL 2000 jest systemem trzykomorowym niezlicowanym o głębokości zabudowy 60mm z podwójnym uszczelnieniem zewnętrznym. Sztywność profilu umożliwia wykonanie i prawidłowe funkcjonowanie okien o przeróżnych kształtach i wymiarach, a jego wąska budowa i delikatne zaokrąglenia zapewniają oknom nowoczesny i elegancki wygląd.

Paleta kolorów okien PCV - zobacz


[ powrót do góry ]

Szczegółowy opis: Ideal Intertec 4000 Roundline
Opis: W pełni rozwinięta technologia rodziny IDEAL. Konstrukcja pięciokomorowa i głębokość zabudowy 70mm zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną. Poza spełnieniem najbardziej rygorystycznych norm o ochronie ciepła system IDEAL 4000 cechuje nowoczesne wzornictwo, odpowiadające najnowszym trendom panującym na rynku okiennym. Zaokrąglone linie nadają oknom nowoczesny i harmonijny wygląd.

Paleta kolorów okien PCV - zobacz


[ powrót do góry ]

Szczegółowy opis: Ideal Intertec 4000 Softline
Opis: Okna wykonane w systemie Ideal 4000 są rozsądną inwestycją na przyszłość i już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą one w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Głębokość zabudowy 70 mm oraz pięciokomorowa budowa profili gwarantują najlepsze parametry termoizolacyjne. Dodatkowym atutem jest obniżona o 5 mm wysokość ramy i skrzydła, co pozwala na uzyskanie większej powierzchni przeszklenia okna, a tym samym dopływ większej ilości światła do pomieszczenia.

Paleta kolorów okien PCV - zobacz


[ powrót do góry ]

Szczegółowy opis: Ideal Intertec 6000
Opis: System IDEAL 6000 to najbardziej zaawansowana technologicznie propozycja w rodzinie profili aluplast. Sześciokomorowa budowa i głębokość 80mm powodują, że profile te posiadają doskonałe parametry statyczne oraz parametry izolacyjności termicznej i akustycznej. Poza spełnieniem najbardziej rygorystycznych norm technologicznych system cechuje również bardzo nowoczesny design i zwarta konstrukcja.

Paleta kolorów okien PCV - zobacz

[ powrót do góry ]

Szczegółowy opis: Ideal Intertec 6000 Passive House


Opis: Ideal 6000 Passive House to najbardziej zaawansowana technologicznie propozycja w rodzinie profili Aluplast. Jest kolejnym krokiem w kierunku rozwoju systemów profili PVC, dedykowanym specjalnie do domów pasywnych. Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna spełnia najbardziej rygorystyczne normy i wynosi Uw=0,8 Wm2K. Zaokrąglone linie nadają oknom nowoczesny i harmonijny wygląd.

Paleta kolorów okien PCV - zobacz

[ powrót do góry ]

Szczegółowy opis: Ideal Intertec 7000 Softline i Roundline

Opis: System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Seria profili ideal 7000 bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 80 mm. Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd, a głębokość zabudowy 80 mm gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej. Zestawiając ze sobą różnorodne wersje skrzydeł i listew przyszybowych mają Państwo możliwość dowolnej stylizacji okna do realizacji bardzo zróżnicowanych projektów.

Paleta kolorów okien PCV - zobacz

[ powrót do góry ]


Strona główna O firmie Oferta Aktualności Realizacje Referencje Kontakt
created by FreshLogic.pl